ДУМКИ ВГОЛОС

Дивлячись на ваших вихованців, не можу не радіти. . . За них зрозуміло, а ще більше за те, що є освітяни Віктор Баран, Юлія Кожевнікова, які вкладають у свою справу душу. . . , а що може бути важливішим за виховання дітей - нашого майбутнього.
 


Konakh Galina ‪#‎stepbystep ‪#‎dobrirechi 19.11.2014 р. 
«І знову хочу подякувати людям з виличезним серцем! Протягом двох тижнів мої колеги - студенти факультету бізнесу ЛНТУ - збирали "Добрі речі", щоб передати їх до обласного кординаційного центру допомоги учасникам АТО. Приємний і той факт, що до акції долучилися й викладачі ЛНТУ. Особливе спасибі дівчатам координаційного центру за немовірну й безперервну роботу! Дай Боже вам сили! Ми ж робитимемо усе, що в ниших силах! Спасибі айдарівцю Ігореві Рицьку, що допоміг з транспортом! Нелі Герасимяк , що опікувалася проектом на теренах факультету! Юлії Кожевніковій та ШКПістам, що приїхали й допомогли висвітлити благородні плани й втілили їх!  Дякую тобі, Господи, що ми добрішаємо з дня у день».


«Дощ... А на душі райдуга... Розумію, що все не даремно!!! Всього один день, малесенький епізод мого життя, а зроблено чимало... Передали передачу на східний полігон для 24 бригади - хлопці за день-два будуть переведені в зону АТО. Спальники, карімати, енергетичні батончики, шкарпетки, рукавиці, бинти..., а ще бензопила, хлопці чекали на неї найбільше... Дешевше собівартості нам надав її магазин "Сад город", за що їм окреме спасибі. Замість 1650грн. я маю заплатити 700грн., погодьтесь - це гарна ціна. А гроші на бензопилу зібрали працівники Варшавського ринку... дала своїй мамусі спецзавдвння, яке вона виконала на 200%, зібравши 1340грн. Дякую усім, хто не лишився осторонь. Про 640грн., які лишились, обов`язково відзвітуюсь. Близько обідунаші давні друзі ‪#‎stepbystep привезли величезну купу гарних речей, які зібрали в рамках акції ‪#‎dobrirechi спільно з студентами факукультету бізнесу ЛНТУ. Засоби особистої гігієни, продукти, речі для воїнів, їх дітей, переселенців, електрочайники для госпіталю..., загалом перераховувати можна ще довго...».

«Тепло на душі від того, що праця приносить хоча б якусь мінімальну користь для бійців АТО та їх сімей ....Ще приємніше, що це не робота однієї людини ....а результат роботи КОМАНДИ, що обєднала діток з проекту Step by Step, волонтерів та студентів, працівників ВИШу. Такі справи мають служити прикладом для інших закладів та підприємницьких структур. Обєднуємо зусилля для гарних справ!!!».


Konakh Galina
18.11.2014 р. Переможець конкурсу «Кращий студент Волині».
Склоняю голову перед ШКП "Step by step", їхніми наставниками Віктором Бараном та Юлії Кожевніковій , їхніми учнями, котрі роблять добро день у день!!! Вчора ці юні благодійники допомагали й мені у конкурсі! Спасибі вам, дівчатка!Волонтер Волинського координаційного центру допомоги учасникам АТО Катерина Віжевська на своїй сторінці у Facebook помістила відгук про діяльність нашого клубу:
"Почуття безмозглої, тупої курки… Майже добу не можу скласти пазли в своїй макітрі до купи. Поясніть, чому поки олігархи та політики б’ються за владу, ДІТИ!!! думають про військових і переселенців, та про їхні родини!!!??? Чому??? Сьогодні до нас у Координаційний центр допомоги учасникам АТО завітали дівчатка із ШКІЛЬНОГО!!! клубу підприємництва «Step by step», що діє при Підгайцівському НВК(школа) Луцького р-ну, с.Підгайці. Вони передали нам багато гарних речей, які зібрали у рамках акціі «Одна тонна добрих речей» (загальнонаціональний проект), яку проводять на Волині спільно з обласною громадською організацією «Ми плюс». Маленькі тендітні красуні , не шкодуючи власного часу та сил роблять величезну роботу (збирають, розфасовують, розвозять ), за що їм та їхньому керівнику Юлії Кожевниковій - величезна подяка!!! Зігрілись чаєм, поспілкувались…, дивлячись на них, я все хотіла зрозуміти у чому справа???, чому ці діти, замість того щоб рости безтурботним життям, беруть на себе таку непосильну ношу??? А все тому, що у них великі , добрі, чуйні серця!!! … То про що я??? А про те, що набридло чути від ситих пик про забезпечену армію, розселених переселенців, Крим – який обіцяють повернути, Донбас – який не здадуть, війну – якої ніби і нема… Скільки ще буде діяти мирний план прЄзІдЄнта??? Скільки людських життів ще потрібно віддати???
P.S. Вкотре благаю усіх не бути байдужими!!!
P.P.S. Молюсь за нашу Батьківщину та її захисників!!! Слава Україні!!! Героям Слава!!!"
Катерина Віжевська Вкотре дякую цим чудовим дітям, які у скрутній ситуації повели себе по-дорослому!!! Не пошкодували вихідного дня і прийшли, аби допомогти захисникам нашої України. І взагалі ШК „Step by Step” робить багато добрих справ, за що їм велика шана та подяка!!!
 
ЯКИМ  ПОВИНЕН  БУТИ СУЧАСНИЙ  ВИПУСКНИК???


 

«Розумним, комунікабельним і відкритим до нового та цікавого».

Демчук Валентин

                                                                              


«Сучасний випускник повинен бути підприємливим  для того, щоб реалізувати свої ідеї і почуватися впевнено у сучасному світі».

                                                          Пронь Христина

                                                                                                                           


«Випускник – це особистість, перед якою багато доріг, і його головним завданням є – обрати правильний шлях».     

                                                                                        
 Лопахтін Максим


«Сучасний випускник, обов’язково, повинен бути членом ШКП, адже саме тут навчають бути дорослим і приймати правильні рішення, розкривати свій потенціал і не боятися діяти».

                                                                                                                                             Дроздюк Катерина«Випускник повинен бути стильним, сучасним і мати хороший смак в усьому».

Муляр Вікторія

                                                                               
                       «Головне – не боятися своїх ідей».

                                                                                                                                                             Грипа Максим

 


«Сучасний випускник, повинен бути конкуренто- спроможним, сильним, вміти долати перешкоди і сприймати це як дорогоцінний досвід».
  
  Ю.В Кожевнікова


«Сьогодення потребує людей, які володіють глибокими інтелектуальними знаннями, мають сформовані лідерські характеристики, є ініціативними, здатними до здійснення свідомого самостійного вибору, готовими до особистісного саморозвитку. Сучасний випускник повинен бути підприємливим, з розвиненим почуттям власної гідності, критично мислити і критично оцінювати вчинки, використовувати знання в різних життєвих ситуаціях, володіти комунікативною та загальнолюдською  культурою, приймати  нестандартні  рішення,    виходити  з  нестандартних ситуацій, бути успішною особистістю».
   
                                                                                       В.В. Баран 
_________________________________________________________________________

      Для того, щоб краще зрозуміти мету діяльності ШКП, познайомитися із учасниками та відчути атмосферу, в якій ми працюємо, редактори журналу "Шкільний вісник" побували не на одному занятті клубу та поспілкувалися з його членами і тренерами, задали їм ряд цікавих та актуальних запитань...

ІНТЕРВ'Ю З НАШИМИ ТРЕНЕРАМИ

Вікторе Васильовичу! Чому створення подібних клубів є актуальним у сучасних умовах розвитку освіти?


Всім відомо, що з кожним  покоління до нас приходить щось нове. За останні десятки років світ дуже змінився: погляди людей, переконання, пріоритети, відбулись зміни і в економічній, і в освітній сферах. Час диктує свої правила, і нам нічого не залишається як приставати на ті чи інші зміни і приймати їх. Поряд із матеріальною стороною, змінюється і духовна сторона людства. Я як вчитель із достатнім досвідом роботи можу сказати, що  нинішні учні відрізняються від тих, що були раніше. В них зросли потреби, і поряд із ними й можливості, змінилось світобачення, прагнення. Тому, ми вчителі,  як наставники, старші товариші, повинні підтримувати своїх учнів, допомагати їм реалізуватись сповна в житті, а для цього потрібно впроваджувати багато нового у сферу освіти, щоб забезпечити майбутніх випускників належними знаннями, які дійсно стануть їм потім у пригоді. Тому, коли ми дізнались про проект шкільного клубу підприємництва, вирішили ризикнути і спробувати щось нове, і раді що не помилились.
Скажіть, а яким був перший крок у створенні клубу?


       Якщо чесно, то спочатку чіткого уявлення про діяльність клубу у нас не було. Проте, вже в ході створення клубу,  нам став більш зрозумілий подальший напрям роботи. Я б, навіть, сказав, що ми загорілись бажанням діяти! А, особливо, додавало натхнення, те, що нас підтримали учні. Саме це і стало нашим першим, спільним  і головним кроком до реалізації проекту шкільний клуб підприємництва.


А, як клуб може допомогти учням, наскільки він корисний?


    Вступивши до цього клубу, учні можуть розвивати творчі задатки, практично застосувати інтелектуальні  знання та вміння, формувати лідерські якості, ініціативність. Тому, я вважаю, що клуб  «Step by Step» – це чудова можливість для учнів розширити сферу своїх інтересів і здобути практичні навички для успішного майбутнього в підприємницькій сфері.


Щоб ви хотіли побажати  членам клубу?


        Завжди посміхатися  і вірити у себе!!!
Юліє Валентинівно! Що найбільше стимулює, мотивує  учнів до роботи у шкільному клубі підприємництва?
      На кожне засідання нашого клубу, учні йдуть із задоволенням. І, вважаю, що основна мотивація, це – спільна мета: бути конкурентоспроможними і успішними.

      Також, важливо, щоб форми та методи роботи були  сучасними, неординарними і  цікавими. Саме, тому ми прислуховуємось до ідей та думок членів клубу, якими вони діляться під час занять, тренінгів та анкетування.

      Ми ставимось до членів клубу не як до дітей, а я к до дорослих: прислуховуємось до їхніх побажань та думок, даємо можливість вільно самовиражатися і, навіть, звертаємось до них, називаючи колегами та партнерами, що, безумовно, додає упевненості і відчуття відповідальності.


А які ж основні форми та методи  роботи використовуєте з членами клубу?
    Тренінги, семінари, проекти, акції, відеоуроки, ігри, розвиваючі вправи.... Тут головне, створити атмосферу, у якій учасники відчуватимуть себе вільно та комфортно.

       Ви наголошували на тому, що вважаєте членів клубу дорослими, а гра…? Хіба ж це заняття не заняття для дітей?

   Важливо, правильно підібрана гра,  яка допоможе учасникам розкритися і зарядитися позитивом. Ми часто використовуємо ігри, у яких члени клубу зображають себе дорослими та успішними. Це дуже цікаво, по перше, а по друге, під час гри легко корегувати їхню поведінку, створюючи нові нестандартні ситуації.А що є важливим, на думку психолога, у формуванні успішної особистості?
   Допомогти учням пізнати себе, усвідомити мету, сприяти розвитку лідерських якостей,  креативності та ініціативності. І, головне, навчити їх долати труднощі, вдосконалюватись і завжди вірити у власні сили.
Щоб ви могли побажати нашим членам клубу?


     Бути закоханими у життя!!!
                         ІНТЕРВ'Ю З ЧЛЕНАМИ КЛУБУ. ДУМКИ ВГОЛОС...
Чим для вас є шкільний клуб підприємництва «Step by Step»?
«Клуб – це досвід, який ми здобуваємо із великим задоволенням»

«Step by step – це місце, де нас готують до дорослого життя »

«ШКП – це релаксація і позитивний заряд енергії»
Чому ви виявили бажання стати учасниками цього клубу?
«Бо це місце, де ми можемо проявити себе»

«Я планую стати успішним і вірю, що клуб мені у цьому допоможе»

«Бо нас  змогли зацікавити тренери і, головне те, що ніхто не розчарувався»
Якими рисами повинен володіти член ШКП?
«Креативністю, неординарністю і, звичайно, почуттям гумору )))))))))))»  

«Бути лідером завжди і в усьому, активним і впевненим»

«Члени клубу  повинні бути підприємливими та цілеспрямованими»
Чи відчули ви зміни у собі, будучи в клубі?
«Ми не змінюємось, ми - вдосконалюємось»

« Я став наполегливішим і зрозумів, чого я хочу досягти»

« Відчуваю себе потрібним і важливим»Спілкування з членами клубу «Step by step», ще раз, довело, що ШКП  став невід’ємною і дуже важливою складовою шкільного життя учнів.
СЛОВО ГОЛОВНОГО РЕДАКТОРА ЖУРНАЛУ "ШКІЛЬНИЙ ВІСНИК"

Мені цікаво було поспілкуватись із тренерами ШКП "Step by Step" Віктором Васильовичом Бараном і Юлією Валентинівною Кожевніковою, членами клубу, які розповіли як усе починалось, як формувалася команда. Поділились своїми ідеями, щодо майбутнього клубу, розказали глибше про його діяльність, що вдалось і що ще мають бажання зробити. Можу сказати, що команда клубу дуже енергійна, сповнена ідеями, шляхами їх реалізації, творчим потенціалом. Клуб не є для них примусом, час, який вони там проводять вони прирівнюють з відпочинком, який є і корисним, і незвичним. З кожним днем ми відкриваємо для себе учасників клубу з нової сторони, бачимо їх в роботі, організації тієї чи іншої події і стає зрозуміло, що  опікуни клубу можуть пишатись собою, роботою, яку вони роблять, бачачи перед собою таких розумних, сповнених ентузіазмом колег і партнерів по клубу! 
  
 
 
 

 
   


 
 

1 коментар:

  1. Дуже гарно!!! Дійсно, створення подібних клубів є дуже хорошою ідеєю. Вдячна за співпрацю із членами клубу підприємництва "Step by Step". Ви молодці! Так тримати!!!

    ВідповістиВидалити