середа, 19 грудня 2012 р.

Ви шукаєте кращого життя?
Ви хочете стати успішною Людиною?
Вас цікавить як досягнути фінансової незалежності?
Вас цікавить - як забезпечити своє майбутнє?
Що для Вас є важливим у житті?

    Одним з першим кроків на шляху до здійснення Ваших бажань - є гра CASHFLOW, яка являє собою мініатюрну модель сучасного світу, допомагає учасникам знайти своє місце в житті та визначити шляхи досягнення своїх мрій, навчає тому, як швидко стати багатим і досягти фінансового процвітання в реальному житті.
       Нарешті у членів нашого клубу випала нагода пограти в  в цей воістину революційний продукт нашої епохи, що моделює реальну інвестиційну діяльність - навчальну бізнес-гру CASHFLOW. Ми тривалий час робили переклад незнайомих слів, термінів, але пішли легшим шляхом - знайшли в Інтернеті  російський аналог цієї гри і тоді наші справи пішли успішніше.


Нарешті ми готові до гри... 
  
Слово нашому тренеру....

Рахуємо наші доходи та видатки, активи і пасиви..
Гра змушує нас: думати головою; весь час діяти.

Перші невдачі та успіхи....
Гра змушує нас: весь час шукати можливості додаткового заробітку; вибудовувати свій бізнес по цеглині. 

Як краще використати фінанси? В що вкласти, як примножити?
Гра змушує нас: постійно "крутитися"; відчути смак самостійно зароблених грошей.

А банкір боявся, що ми його розоримо... 
Гра змушує нас: забути про комплекс безвихідності і зрозуміти раз і назавжди: багаті люди відрізняються від бідних лише широтою мислення!


Які ж висновки ми зробили граючи в CASHFLOW?
  • Спочатку ми подумали, що основна дія гри відбувається на ігровій дошці. Але це не так, насправді вона розгортається на особистій ігровій картці. Точно так само все відбувається і в реальному житті. 
  • Гра вчить нас контролювати свій грошовий потік і від нас вимагається - пам'ятати один секрет багатих людей: багаті не працюють заради грошей, тому що вони знають, як змусити гроші працювати на себе.
  • Весь ігровий процес нас супроводжували комічні ситуації і приводи для сміху: над самим собою, над партнерами, над своїми успіхами і невдачами. Але це не означає, що гра створена для розваги. Її мета - непомітно просочитися у нашу свідомість і змінити нашу психологію. 
 І насамкінець скажемо про кілька засвоєних нами стратегій досягнення успіху в грі Cashflow, а відтак і в реальному фінансовому житті:
  • вкладати гроші спершу в мале, але постійно збільшувати масштаби, йти до великого (акції – квартира – бізнес);
  •  фокусуватися на цілях («вийти у велике коло», «купити мрію»); 
  •  грати в командну гру: чути інших гравців;
  • приймати нестандартні рішення (скидатися грошима на квартиру, давати можливість іншим купувати запропоновані вам акції за певну винагороду, допомагати іншим безвідсотково, купувати мрії у подарунок тощо);
  • і головне: бути уважним, не пропускати жодної можливості, яку дає життя, адже в цьому й полягає справжня фортуна!

Немає коментарів:

Дописати коментар