вівторок, 29 січня 2013 р.

ВРУЧЕННЯ СЕРТИФІКАТІВ

       В рамках дня підприємництва, який відбувся у нашому НВК 25.01.2013 р., проводилася шкільна лотерея. Адже діяльність  клубу часто потребує коштів і ми вирішили їх самостійно заробити, майже нічого на це не затративши. Тому у нас і виникла ідея організувати і провести шкільну лотерею, яка сподобалася не тільки членам ШКП, а й нашим тренерам і учням закладу. В якості призів ми вибрали:
                                - пропуск чергування у класі;
                                - посидіти у кріслі директора;
                                - вручення грамоти "Найкрутіший учень (учениця) школи";
                                - романтичний сніданок  в шкільній їдальні;
                                - сніданок.... з двома котлетами;
                                - стаття про учня на сайті НВК;
                                - "10" з окремих предметів
     Призи розігрувалися між учнями 5-11класів. В ході проведення лотереї передбачалося, при необхідності, надання короткотермінових безвідсоткових кредитів.
    Тому сьогодні, на шкільній лінійці, багаточисельним учасникам шкільної лотереї нашими тренерами і президентом клубу були вручені сертифікати на призи, які будуть "отоварюватися" з наступного дня.
Ось вони - завітні сертифікати


Вручення сертифікатів учасникам шкільної лотереї


Президент ШКП Катя Дроздюк вітає свою однокласницю Даринку з отриманим сертифікатом на приз   Шкільна лотерея мала шалений успіх! Результати перевершили наші сподівання! За декілька годин ми заробили понад 320 гривень! А вони так нам потрібні  на  символіку нашого шкільного клубу підприємництва....

    І нарешті! Ми відчули задоволення від того, що організували свято для школи і самостійно заробили кошти підприємливим підходом до справи...

Немає коментарів:

Дописати коментар