вівторок, 27 січня 2015 р.

БУДНІ «ДОБРИХ СПРАВ»


Приємна подія трапилась  напередодні 2015 року. 31 грудня до нас зателефонували наші партнери  з луцького магазину «Квіткова Галерея».  Вони повідомили, що вся їхня крамниця заповнена пакетами «Добрі речі». Невідомий чоловік привіз усе це «добро»  і попросив передати ШКП «STEP  BY STEP».  Як-то кажуть: новорічні подарунки під ялинку – «пакети із добром»!  Вдале завершення року!  Дякуємо «Квітковій галереї»,  дякуємо нашим Галині Конах з Ганнусею, яка допомогла перевезти речі та розсортувати їх, і  тим людям, які напередодні свят не забувають  про інших.Ми вже розповідали вам, про Форум лідерів у Луцьку, на якому члени нашого клубу ознайомили луцьких лідерів з діяльністю ШКП і благодійним проектом «Добрі речі». 


Ми, також, вже висвітлювали на своєму блозі інформацію про школи, які долучилися до проекту. Але усі наскільки «заразилися добром», що  продовжують і надалі збирати речі для тих, хто цього потребує. 
  


На минулому тижні до нас зателефонували з Палацу учнівської молоді та повідомили, що вони знову зібрали багато пакетів, «наповнених добром», які ми забрали і перевезли на склад  наших партнерів ВГО «Ми плюс».
Дякуємо усім, хто долучився, усім хто небайдужий))))
 


Немає коментарів:

Дописати коментар