понеділок, 11 грудня 2017 р.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ЛІДЕРІВ

З 5 по 7 грудня лідери Підгайцівсього НВК: Березенко Анастасія, Гриценя Яна, Муляр Ростислав та керівник делегації – Кожевнікова Ю.В. представили Волинь на Всеукраїнському форумі учнівського самоврядування, який відбувався у м.Києві та м.Ірпіні. Форум був спрямований на виховання у молоді особистої та національної гідності.
Організаторами заходу виступили Міністерство молоді та спорту спільно з Міністерством освіти і науки, Київською обласною державною адміністрацією.
Участь у відкритті заходу взяли заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема, генеральний директор Директорату захисту прав дітей Міністерства соціальної політики Світлана Ільчук та український музикант, фронтмен гурту “Антитіла” Тарас Тополя.
Почесні гості згадали власні шкільні роки, перші кроки у суспільній діяльності та закликали учасників акції бути активними, небайдужими та цілеспрямованими.
Під час дискусії “Запитання до лідера” Олександр Ярема, Світлана Ільчук і Тарас Тополя розповіли, зокрема, про організацію змістовного дозвілля, благодійність і визначення подальшого життєвого та професійного шляху.
Загалом, учасниками форуму стали 100 осіб, серед яких – лідери учнівського самоврядування з усіх регіонів України.
Програма акції передбачала тематичне обговорення "Учнівське самоврядування: польський досвід та перспективи в Україні", презентацію кращих практик роботи учнівського самоврядування, тренінгову програму Української Академії Лідерства "Розвиток особистості та лідерства".
Під час заходу наша команда теж поділилась власним досвідом. Березенко Анастасія, яка уже втретє стала учасником такого дійства, розповіла про креативні ідеї, які реалізовувались у НВК, про нестандартну форму учнівської самоорганізації учнів, про благодійну роботу та про інші родзинки лідерської діяльності. Також команда Волині передала Прапор Доброчинності Чернівецькій області та побажала натхнення і плідної роботи у рамках цієї Всеукраїнської благодійної естафети.
Форум закінчився, але залишилось багато спогадів про позитивні моменти, пережиті разом із новими колегами, товаришами і , надіємось, партнерами, з якими наші лідери організують плідну співпрацю на благо України!!!Немає коментарів:

Дописати коментар