середу, 19 листопада 2014 р.

ОДИН ДЕНЬ З ДІЯЛЬНОСТІ КЛУБУ. АКЦІЯ НЕ МАЄ МЕЖ

У житті бувають дні, які нас підносять, окрилюють та надихають. Про один із таких клубних днів дозвольте розповісти. Це була середа, 19 листопада. Усе розпочалося із дзвінка активістів Луцького НВК № 9, з якими ми познайомились на форумі лідерства у палаці учнівської молоді. Вони повідомили , що вже наповнили багато пакетів і чекають нас  у гості. Далі був дзвінок від нашої шанувальниці Галини Конах, яка повідомила, що факультет бізнесу та підприємницької діяльності,  де вона навчається, теж зібрав багато речей і чекають на нас. Виникло питання, а де ж взяти транспорт, щоб усе це зібрати і розвести? Але ж світ не без добрих людей. Нам допоміг батько одного  з наших шакапістів, хороша людина, патріот своєї держави, айдарівець Ігор Рицко, який ще й є власником Люкс-таксі. Ми щиро дякуємо йому за підтримку та його життєву позицію. Транспорт знайшли і вирушаємо до м.Луцька, щоб зібрати «добрі речі» і відвести їх за призначенням. Розпочали із НВК № 9. Нас привітно зустріла пані Тетяна, педагог-організатор, даного закладу та активісти учнівського самоврядування, які провели  нас до кабінету, що був повністю закладений наповненими жовтими пакетами. Потім ми повиносили пакети на вулицю, пофотографувались, подякували за співпрацю та повантажили усе добро у машину. Далі рухались по маршруту до факультету бізнесу та підприємницької діяльності Луцького НТУ, де на нас вже чекала ціла гора «добрих речей»: це і теплий одяг, і засоби особистої гігієни, і продукти харчування,  і, такі необхідні бійцям, електрочайники. Нас зустріли дуже привітно, разом із студентами ми повантажили речі, подякували та помандрували далі у Центр допомоги АТО. І знову приємні посмішки, теплі слова вдячності та нові знайомства. Час пролетів швидко, ми виконали свій обов’язок і повернулись до рідного НВК, де продовжили благодійну справу – розсортовували речі, які назбирали, щоб відправили їх у зону АТО. Цей день подарував нам теплі посмішки, хороші слова, зарядив енергією патріотизму та допоміг вкотре зрозуміти, що світ не без добрих людей. Ми ще раз дякуємо усім хто долучився: Рицку Ігорю, учням та педагогам НВК №9, студентам та викладачам факультету бізнесу ЛНТУ, зокрема пані Нелі, Галині Конах за інформаційну підтримку, Координаційному центру допомоги воїнам АТО. А ще, не можемо не згадати про хорошу людину, водія, який разом з нами провів цей день і який дуже допоміг у добрій справі - Четверякову Миколі В'ячеславовичу.

Усім щире і велике «ДЯ-КУ-Є-МО!!!!»
КОМЕНТАРІ ВІД:
«І знову хочу подякувати людям з виличезним серцем! Протягом двох тижнів мої колеги - студенти факультету бізнесу ЛНТУ - збирали "Добрі речі", щоб передати їх до обласного кординаційного центру допомоги учасникам АТО. Приємний і той факт, що до акції долучилися й викладачі ЛНТУ. Особливе спасибі дівчатам координаційного центру за немовірну й безперервну роботу! Дай Боже вам сили! Ми ж робитимемо усе, що в ниших силах! Спасибі айдарівцю Ігореві Рицьку, що допоміг з транспортом! Нелі Герасимяк , що опікувалася проектом на теренах факультету! Юлії Кожевніковій та ШКПістам, що приїхали й допомогли висвітлити благородні плани й втілили їх!  Дякую тобі, Господи, що ми добрішаємо з дня у день».


«Дощ... А на душі райдуга... Розумію, що все не даремно!!! Всього один день, малесенький епізод мого життя, а зроблено чимало... Передали передачу на східний полігон для 24 бригади - хлопці за день-два будуть переведені в зону АТО. Спальники, карімати, енергетичні батончики, шкарпетки, рукавиці, бинти..., а ще бензопила, хлопці чекали на неї найбільше... Дешевше собівартості нам надав її магазин "Сад город", за що їм окреме спасибі. Замість 1650грн. я маю заплатити 700грн., погодьтесь - це гарна ціна. А гроші на бензопилу зібрали працівники Варшавського ринку... дала своїй мамусі спецзавдвння, яке вона виконала на 200%, зібравши 1340грн. Дякую усім, хто не лишився осторонь. Про 640грн., які лишились, обов`язково відзвітуюсь. Близько обідунаші давні друзі ‪#‎stepbystep привезли величезну купу гарних речей, які зібрали в рамках акції ‪#‎dobrirechi спільно з студентами факукультету бізнесу ЛНТУ. Засоби особистої гігієни, продукти, речі для воїнів, їх дітей, переселенців, електрочайники для госпіталю..., загалом перераховувати можна ще довго...».


«Тепло на душі від того, що праця приносить хоча б якусь мінімальну користь для бійців АТО та їх сімей ....Ще приємніше, що це не робота однієї людини ....а результат роботи КОМАНДИ, що обєднала діток з проекту Step by Step, волонтерів та студентів, працівників ВИШу. Такі справи мають служити прикладом для інших закладів та підприємницьких структур. Обєднуємо зусилля для гарних справ!!!».

Немає коментарів:

Дописати коментар